Partizan srušio Novi Pazar u 93. minutu! Heroj Stefan Kovač odlučio dramu sa sedam golova!

Mondo pre 4 sati

Golom Stefana Kovača u nadoknadi vremena, crno-beli savladali Novi Pazar na pakleno teškom gostovanju!

Novi Pazar - Partizan 3:4 (2:2) u jednoj od najuzbudljivijih utakmica sezone! Dvostruki strelac crno-belih Stefan Kovač rešio je meč u 93. minutu, golom na asistenciju rezerviste Gajasa Zahida! Vodili su Pazarci 2:0 već u 21. minutu golovima Uroša Đuranovića i Dragana Bojata, usledila je ofanziva crno-belih pred poluvreme, u kojoj su Ibrahim Zubairu i Stefan Kovač postavili 2:2. Nizali su se napadi oba tima u talasima, nizale su se i neshvatljive greške defanziva