Najtrofejnija srpska odbojkašica danas slavi rođendan: Izbegla je sa Kosova kao dete! Osvojila je sve što je mogla! Danas je majka i supruga

Kurir pre 2 sata
Najtrofejnija srpska odbojkašica danas slavi rođendan: Izbegla je sa Kosova kao dete! Osvojila je sve što je mogla! Danas je…

Milena Rašić, jedna od najboljih srpskih odbojkašica u istoriji ovog sporta, danas slavi svoj 34. rođendan.

Milena Panić Rašić vlasnica je 16 medalja sa velikih takmičenja, što je čini jednom od najtrofejnijih odbojkašica na svetu. Bila je najbolji bloker Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru 2016. i Svetskom prvenstvu 2018. godine u Japanu. Mnogi imaju po neku medalju sa velikog takmičenja, mnogima u karijeri ne pođe za rukom da osvoje ni jednu jedinu, a ona ima sve. Evropsko prvenstvo, Svetsko prvenstvo, Evro liga, Gran pri, prvenstvo Francuske i Kup, šampionat Turske i