Jedan nastavnik u Svrljigu obustavio nastavu i sam podržao studente
Južne vesti 20.01.2025 | Aleksandar Kostić

Nastavnik srpskog jezika i književnosti u Osnovnoj školi „Dobrila Stambolić“ Damir Jocić danas nije održao časove i, kako kaže, odazvao se pozivu srpskih studenata na štrajk.
Jedini je nastavnik koji u Svrljigu danas nije držao nastavu. Na zahtev novopostavljenog v. d. direktora te škole morao je da napiše i izjavu u kojoj je naveo da je razlog za njegovo neodržavanje časova to što želi da se odazove pozivu studenata na štrajk jer, smatra, studenti nisu politička organizacija, stranka i da u svojoj odluci ne vidi išta u vezi sa politikom, osim želje i mišljenja da bude sa onima koji nisu okaljani politikom, a koji su, kaže, reprezent
![„Mali Karibi“ u srcu Svrljiga: Čudesna voda iz Popšice koja leči – „Od bolesti retko ko umre ovde, od starosti da“ [VIDEO]…](https://nstatic.net/992/40742992cctdaj.jpg)

![Aleksa iz Svrljiga porastao 12 cm zahvaljujući novoj terapiji za ahondroplaziju [VIDEO]](https://nstatic.net/072/40731072aktonl.jpg)









