"Zvao sam ga odmah čim sam čuo" Vučević o incidentu sa vozilom Vučića: Očekujem da istraga utvrdi šta se tačno dogodilo!

Kurir pre 4 dana  |  Dnevnik/Informer
"Zvao sam ga odmah čim sam čuo" Vučević o incidentu sa vozilom Vučića: Očekujem da istraga utvrdi šta se tačno…

Premijer u ostavci Miloš Vučević oglasio se povodom incidenta sa automobilom predsednika Aleksandra Vučića, te je rekao da očekuje da istraga pokaže šta se dogodilo — da li je guma pukla, otpao točak i kako je to moguće. - Ništa nije ukazivalo kako je to izgledalo, dok vi niste objavili.

Sreća, da ni predsednik ni njigovo obezbeđenje nisu povređeni. Velika s sreća da nije naišlo vozilo iz suprotnog pravca. I da odmah odgovorim na zlonamerne komentare „eksperata“, sva vozila kojima upravljaju kobre imaju kamere. Da odmah razbijemo te priče, sva vozila imaju ugrađene kamere zbog svih ovakvih i potencijalnih stvari u saobraćaju. Vučević je naveo da je predsednik ostao apsolutno smiren, otišao na skup i poslao važne poruke. Kako je rekao, on se čuo s

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Politika, najnovije vesti »