Širom Srbije blokade raskrsnica i odavanje pošte nastradalima u Novom Sadu
Slobodna Evropa pre 1 dan
![Širom Srbije blokade raskrsnica i odavanje pošte nastradalima u Novom Sadu](https://nstatic.net/077/38984077ctsyli.jpg)
Deo studenata i građana širom Srbije još jednom su odali poštu stradalima u obrušavanju nadstrešnice rekonstruisane Železničke stanice u Novom Sadu u novembru prošle godine.
Akcija "Zastani Srbijo" održana je na nekoliko lokacija u Beogradu. Na 15 minuta, okupljeni kod Pravnog fakulteta, u tišini su blokirali raskrsnicu Resavske ulice i Bulevara kralja Aleksandra. Kako je prenela reporterka RSE, akcija je protekla bez incidenata. Profesorka Pravnog fakulteta koja je učestvovala u odavanju pošte, Dragica Vujadinović za RSE je rekla da "ova društvena pobuna ne sme da stane, jer je prerasla u igru strpljenja između pokretača pobune i