Dečka nosi u rukama, a zarađuje na dugim nogama: Muškarac pored nje izgleda kao patuljak, a o njenim atributima bruji internet (foto)

Kurir pre 2 dana  |  I.M.)
Dečka nosi u rukama, a zarađuje na dugim nogama: Muškarac pored nje izgleda kao patuljak, a o njenim atributima bruji…

Kada je Lizi Džejd Grumbridž bila tinejdžerka, mrzela je svoju visinu i provela školske dane nazivajući je "dugačkom graškom" od strane zlih vršnjaka.

Bila je viša od svih svojih prijatelja, porodice, pa čak i oca, sa 13 godina, a kada je konačno prestala da raste, imala je 1,91 m. Ali, nakon što je bila svesna svoje visine i stidljiva godinama, 30-godišnja Lizi sada je prihvatila svoju visinu i postala TikTok zvezda. Redovno deli videe u kojima su joj partneri muškarci, a gotovo je nemoguće sresti nju sa muškarcem koji je viši od nje. Tako često snima videe šaljivog karaktera u kojima dečka nosi u rukama ili na

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »