Prva đanijeva fotografija nakon operacije! Pogledajte kako folker izgleda posle teške intervencije, ova ženska osoba mu pruža najveću podršku (foto)
Kurir pre 10 sati

Pevač Radiša Trajković Đani, koji je nedavno doživeo tešku povredu ruke na skijanju u Italiji, operisan je u bolnici u Ljubljani.
Operacija je, kako su objavili mediji, a prema rečima lekara, bila složena i teška, u prilog čemu govori i prva fotografija pevača do koje je ekskluzivno došao Kurir. Po svemu sudeći folker je junački podneo tešku intervenciju, a dug oporavak je sada ispred njega. Ipak, na svu sreću, u ovim trenucima, pevač nije sam. Njegova supruga Slađana Trajković nalazi se uz njega i pruža mu svu potrebnu podršku. Inače, dok se ne opravi, Đani neće nastupati. Posvetiće se