Pojasevi zalepljeni izolir trakom: Ovo je sprava u luna parku u Inđiji sa koje je pala devojčica (13): Odmah uhapšen vlasnik, tinejdžerka iskliznula sa sedišta (foto)
Blic pre 10 dana

Nemački državljanin M.R. (19) uhapšen je zajedno sa dvojicom muškaraca F. V. (47), K. V. (42) nakon što je juče devojčica (13) pala sa sprave u luna parku u Inđiji usled čega je zadobila teške telesne povrede.
" Sumnja se da su oni, sinoć, na improvizovanom parkingu u Dunavskoj ulici u Inđiji, rukovali ringišpilom bez propisanih mera bezbednosti, usled čega je iz jednog sedišta ispala trinaestogodišnja devojčica, kojoj su, u Kliničkom centru u Novom Sadu, konstatovane teške telesne povrede", piše u saopštenju Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici. Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Staroj Pazovi, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će, uz