Dragana Kosjerina pokazala detalje na nosu: Voditeljka se slikala u krupnom planu i sad svi gledaju isto na njenom licu (foto)

Blic pre 3 dana
Dragana Kosjerina pokazala detalje na nosu: Voditeljka se slikala u krupnom planu i sad svi gledaju isto na njenom licu (foto)

Dragana Kosjerina je jedna od naših najlepših voditeljki, a mnoge fotografije to i dokazujU.

Dragana je sada napravila selfi, a na ovoj fotografiji ima ful šminku. Tu su i karmin i maskara, a čak ni puder nije mogao da prekrije detalj na koji je sama skrenula pažnju. - Sezonska oda pegama - napisala je ona na fotki na kojoj se vide sitne pegice na njenom nosu. Ovakav izgled voditeljke su svi pohvalili, pa mnogi pišu kako su pege preslatke i da joj baš dobro stoje. Ona je rođena je u Sarajevu 22. avgust 1987. godine, a sa pet godina preselila u Beograd.

Sarajevo »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »