Постао старатељ девојчици из Етиопије: Хрватски блогер узео српско држављанство и одушевио: "Плаћаћу јој школовање, храну и смештај"
Блиц пре 24 дана

Хрватски путни блогер Кристијан Иличић разнежио је јавност када је саопштио да је постао старатељ девојчице Мелке из Етиопије.
Кристијан је на свом Фејсбук профилу саопштио детаље. - Хтео бих с вама поделити предиван тренутак у животу Мелке, девојчице из Етиопије коју сам тетовирао на својој руци. Како сам и обећао, Мелке је кренула у школу. Иза себе је оставила мало село и преселила се у већи град, где је чека пуно више прилика и квалитетније образовање - написао је он и додао: - Побринућу се да јој током целог школовања па све до факултета буду покривени сви трошкови живота, хране,