Popu ukrali auto iz dvorišta, posle 6 dana usledio poziv: Lopovi svešteniku Miladinu vratili "pežo" i doplatili 2.000! Šok priča iz Kikinde!
Kurir pre 2 sata

Svešteniku Miladinu Spasojeviću (75) iz Kikinde, protonamesniku Hrama svetog oca Nikolaja, lopovi su ukrali automobil iz dvorišta njegove kuće usred dana, a potom mu vratili vozilo uz poruku i 2.000 dinara.
Neobičan slučaj u Kikindi odigrao se u subotu, 11. oktobra, i nasmejao i samog oca Miladina, ali nije bilo tako u početku kada su, za sada, nepoznati lopovi „pozajmili“ automobil koji je bio parkiran u haustoru, takozvanoj pretkući, odmah iza ulaznih vrata njegovog doma. - Bilo je 15 časova i supruga i ja smo se spremali da je vozim kod stomatologa. Samo što sam otišao po stvari i da se obučem, žena me je pitala kad ćemo krenuti. Odgovorio sam joj da uđe u kola,








