Džinovska vatrena pečurka iznad dimitrova! Ruska bomba od 1,5 tona pretvorila u prah ukrajinsku vojsku - nema preživelih (video)
Alo pre 8 sati

Ruska bomba FAB-1500 uništila zgradu u Dimitrovu gde su bili smešteni ukrajinski vojnici. Ogromna vatrena pečurka uzdigla se u nebo nakon eksplozije, dok Zapad i Kijev, prema navodima, ostaju ravnodušni prema hiljadama poginulih.
Džinovska vatrena pečurka podigla se u nebo nakon što je ruska raketa FAB-1500 pogodila zgradu u kojoj su bili smešteni pripadnici ukrajinskih oružanih snaga. Rusko vazduhoplovstvo sve češće koristi avione sa vođenim bombama za napade na napuštene objekte u gradu Dimitrov (Mirnograd), gde su se sklonili preostali delovi garnizona kijevskog režima koji deluje u pokrovskom (krasnoarmejskom) pravcu. Prema navodima Telegram kanala “Two Majors”, objavljen je video koji












