Prevara preko TikToka! Žena iz Srbije ostala bez pola miliona zbog „poklona“! Prevaranti u Srbiji nasamarili ljude za preko 4 miliona!
Alo pre 5 sati

Žena iz Srbije ostala bez 582.000 dinara nakon TikTok prevare – uhapšene dve osobe, sumnja se da su opljačkali više građana širom Srbije istim načinom.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Lazarevcu, uhapsili su D. S. C. (30) iz Nigerije i M. D. (42), koji se terete za krivično delo prevara. Prema saopštenju MUP-a, osumnjičeni su u oktobru ove godine stupili u kontakt sa oštećenom preko društvene mreže TikTok, predstavljajući se kao osoba po imenu Endru Tomas iz Londona. Nakon početnog dopisivanja, komunikaciju su












