‘ORLIĆI’ DEKLASIRALI CRNU GORU: Za plasman na EP potrebna pobeda protiv Francuske (FOTO)

Hot sport 26.03.2016  |  HotSport

Zvanični šampion sveta u omladinskom fudbalu, selekcija Srbije, bila je ubedljiva protiv Crne Gore rezultatom 4:1 u drugom kolu kvalifikacionog turnira za odlazak na EP.

Početak meča nije nagoveštavao ovakav kraj susreta, pošto je Crna Gora bila ta koja je prva povela u 14. minutu golom Sarkića. Kao da je taj gol bio potreban izabranicima Branislav Nikolića da zaigraju mnogo bolje i potpuno preokrenu rezultat. U 33. minutu dosuđen je jedanaesterac za Srbiju, a siguran sa bele tačke bio je Luka Jović, dok je samo četiri minuta kasnije Duronjić je doneo potpuni preokret šampionima sveta. Rezultatom 2:1