Rutinski: Partizanovi klinci pokazali snagu, ali i dalje zavise od drugih rezultata

Hot sport 26.05.2016  |  HotSport

U trećem kolu 'Turnira prijateljstva' u Bijeljini Partizan je bio siguran protiv Osijeka pobedom od 3:0 (2:0), ali za prolaz u polufinale mora da sačeka ishod drugog susreta u grupi.

Posle pobede u prvom, a zatim neočekivanog poraza od Sarajeva u drugom kolu, omladinci Partizana su slavili u trećem kolu protiv Osijeka, koji se sasvim sigurno oprašta od daljeg takmičenja. Mlade crno-bele nade do pobede su došle zaista sjajnom igrom i dominacijom čitavih 60 minuta igre, a golove su postizali Janković u četvrtom, Zekaj iz penala u 28. i Nović 43. minutu, dok je isti igrač u 24. minutu propustio najbolju šansu na meču, a koja