Rukomet: Spartak bolji od Šamota (27:19)

Subotica.com 12.10.2017  |  Subotica.com

Rukometaši Spartak Vojputa, u meču trećeg kola Super lige Srbije pobedili su aranđelovački Šamot sa 27:19. Gosti su poveli, ali su "putari" olako izjednačili na 2:2, zatim preokrenuli rezultat, do kraja susreta bili u prednosti i na kraju zasluženo slavili.

Na prvi gol se čekalo tri minuta, a gosti su bili ti koji su stekli prednost. Spartak Vojput odmah je izjednačio sa sedam metara, precizan je bio Perović. Novi napad Arenđelovčani su iskoristili i ponovo došli do vođstva, ali je to brzo anulirao Ilija Petrović 2:2. Od osmog minuta Subotičani prelaze u vođstvo iz sedmerca, a potom Petrović svojim drugim golom Spartak dovodi u vođstvo od 4:2. Nisu gosti dali domaćem timu da se mnogo razmahne.