За једно јаје радимо 3 минута, за литар млека - 17: Шта све можемо да зарадимо за цео дан?
Телеграф 02.03.2018 | Горица Авалић/г.авалиц@телегра

Статистика показује и за које намирнице морамо да радимо више, а за које мање него лане
На свака три минута проведена на радном месту зарадимо довољно новца да купимо једно јаје. То значи да за цео месец са просечном платом можемо да купимо 4.022 комада јаја. Некоме 83.000, а некоме 25.000 динара: Колике су плате по градовима у Србији? Статистика Министарства трговине показује да нам је за литар уља потребно 25 минута рада, да већ после 15 минута рада можемо да купимо килограм шећера, да нам је за литар млека довољно 17 минута,