Detalji nesreće kod Svilajnca u kome je stradao varilac (38): Kolegi je viknuo da beži, ali on nije stigao da se izvuče!

Alo 09.03.2021  |  Alo.rs/ Informer/ M. G.
Detalji nesreće kod Svilajnca u kome je stradao varilac (38): Kolegi je viknuo da beži, ali on nije stigao da se izvuče!

U Fabrici za proizvodnju metala "A end D Vud", u selu Dublje kod Svilajnca, danas pre podne, dogodila se nesreća u kojoj je poginuo radnik M. T. (38) iz Popovića kod Rače

Prema informacijama iz fabrike radnik je stradao prilikom rada sa teškim metalnim profilima koje je trebalo da zavari. Profili su bili na visini od oko pola metra i sručili su se na njega. Međutim, u Rači, od prijatelja i rođaka preminulog saznajemo da je na radnika pao kran, koji se već nekoliko puta rušio u ovoj fabrici i smatra se da je obezbeđenje radnog prostora bilo neadekvatno, saznaje Alo.rs. Posle uviđaja koji je obavila policija i obdukcije, osnovno javno

Alo »

Hronika, najnovije vesti »