Dušan Vlahović je postao prava gol-mašina! Mladi napadač spasio Fjorentinu, Đuričić asistent u remiju Sasuola /video/

Sportal blic 03.04.2021

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović nastavio je sjajan golgeterski niz u 29. kolu Serije A.

Njegova Fiorentina je igrala nerešeno protiv Đenove u gostima (1:1), a mladi napadač je bio strelac izjdnačujućeg gola. Vlahović je 13. gol u Seriji A ove sezone postigao u 23. minutu, nakon što mu je Kastrovilija glavom spustio loptu u kaznenom prostoru rivala. Ovim pogotkom, "viola" je stigla do boda, jer je Đenova pogotkom Destra u 13. minutu stigla do prednosti. Takođe, Nikola Milenković je svih 90 minuta proveo na terenu. Kada su srpski reprezentativci u