Без брусхалтера у провидној краткој хаљини "Жени од султана" севнуле сек*и гаћице, публика занемела када је угледала! (фото)

Ало 20.06.2021
Без брусхалтера у провидној краткој хаљини "Жени од султана" севнуле сек*и гаћице, публика занемела када је угледала! (фото)

Тијана Милентијевић само једном песмом направила је хаос на естради, али и својим атрактивним изгледом

Попуштање епидемиолошких мера обрадовало је домаће музичаре који су одмах заказали велики број наступа и пресрећни отпочели нову сезону дружења са публиком. Међу првима сезону је отворила и Тијана Милентијевић, познатија као "Жена од султана", која је певала на једном престоничком сплаву који је био попуњен до последњег места. Фото: Атаимагес Тијана је направила сјајну атмосферу, а мушки део публике био је очаран њеним изгледом. Како и не би, кад се згодна

Ало »

Забава, најновије вести »