Goran Džonić i njegovi sinovi ostaju u pritvoru Osumnjičeni za ubistvo porodice Đokić i dalje iza rešetaka
Alo 19.11.2021

Goran Džonić iz Moravca, osumnjičen da je ubio Gorana, Gordanu i Lidiju Đokić, ostaće iza rešetaka jer mu je produžen pritvor.
Sudija VIšeg suda u Nišu produžio je pritvor Goranu Džoniću koji je osumnjičen za ubistvo porodice Đokić. Pored Gorana Džonića, pritvor je produžen i njegovoj dvojici sinova M.Dž. i S.Dž. Podsetimo, Džonićevi sinovi se takođe sumnjiče za povezanost sa trostrukim ubistvom porodice Đokić, i protiv njih se trenutno vodi istraga. Alo.rs/Telegraf 09:14 Alo.rs/Mediji 21:16 Alo.rs/24 sedam 19:24 Objektiv/Alo/E.N. 09:48 Uskoro Opširnije na Alo.rs



![[POSLEDNJA VEST] Pomoć Evropi u gašenju šumskih požara: Helikopterska jedinica MUP-a šalje svoje Super Pume u Francusku i…](https://nstatic.net/166/42148166jrgjfw.jpg)








