Prvi rezultati obdukcije srpkinje koju je ubio bivši muž Zlatan Lidiju upucao 4 puta, a policiji je ovo i dalje misterija!

Alo 14.06.2022
Prvi rezultati obdukcije srpkinje koju je ubio bivši muž Zlatan Lidiju upucao 4 puta, a policiji je ovo i dalje misterija!

Zlatan Vasiljević je ispalio četiri hica na Srpkinju Lidiju Miljković koja je prošle nedelje ubijena u Vićenci, pokazuju prvi rezultati obdukcije koja je trajala više od 12 sati

Izveštaj patologa sa Univerziteta u Padovi, Đovanija Čeketa, deponovan je proteklih dana na sto glavnog tužioca Vićence Lina Đorđa Bruna i zamenice Serene Čimiči. Rezultate obdukcije istražitelji će iskoristiti da razjasne šta se dogodilo. U međuvremenu, mobilni tim nastavlja rad sa svedocima, snimcima i sadržajima mobilnih telefona kako bi rekonstruisao poslednje trenutke života Lidije, kao i druge žrtve Gabrijele žrtava i njihovog dželata. Podsetimo, Srpkinja

Alo »

Hronika, najnovije vesti »