Partizan nije iskoristio prvu meč loptu Greške u odbrani skupo koštale crno-bele, protiv Slovackog meč odluke

Alo 27.10.2022

Fudbaleri Partizana poraženi su od Nice sa 2:1 u utakmici petog kola grupe D Lige konferencija

Tako crno-beli nisu iskoristili prvu meč loptu da obezbede evropsko proleće i moraće da sačekaju poslednje kolo i meč sa ekipom Slovackog. Odigrao je Partizan dosta dobro u prvom poluvremenu i pored toga što je Nica imala inicijativu. Izabranici Gordana Petrića su vrebali iz kontri i stvorili dve ozbiljne šanse preko Rikarda Gomesa i Kvinsija Meniga, ali nisu uspeli da dođu do vođstva. Igrao se 16. minut, kada su domaći fudbaleri izgubili loptu, Rikardo se našao u