Ovaj meč je gledala cela Srbija Švajcarska srušila Kamerun, provokator Šaćiri još zna fudbala

Alo 24.11.2022

U prvom meču dana na Svetskom prvenstvu Švajcarska je bila bolja od Kameruna 1:0 (0:0)

Fudbal je često čudna igra... Kamerun je dominirao u prvom poluvremenu i na kraju izgubio. U meču naše grupe, duelu koji je gledala cela Srbija Švajcarska je slavila golom Emboloa u 48. minutu. Napadač je uspeo da zetrese mrežu posle sjajne akcije provokatora Šaćiriji, koji je pokazao da još uvek zna da igra fudbal. U prvom delu "sajdžije" je sačuvao golman Zomer, dok je u nastavku Švajcarska bila mnogo bolji rival. Gol je pao iz prve šanse, a onda su Džaka i