Сахрањена свирепо убијена низама Сузе одјекују Мионицом код Градачца, мештани и даље у шоку због зла које је снашло овај град (видео)
Ало 14.08.2023

Низама Хећимовић (38), жртва помахниталог невенчаног супруга Нермина Сулејмановића, сахрањена је у данас на гробљу поред џамије у Мионици код Градачца.
Јецаји су од раног јутра одјекивали испред породичне куће Хећимовића где се окупило неколико хиљада ожалошћених који су дошли да се опросте од жене коју је монструм усмртио наочиглед њихове ћерке. Медији наводе да су испред куће дежурале екипе хитне помоћи како би помогле да интервенишу ако некоме затреба помоћ. Полиција је обезбеђивала сахрану, а ожалошћени су и даље у шоку због зла које је снашло малени Градачац. Тело настрадале Низаме окупљени су од










