Dve smrti U bunaru za 24 sata Skočila u rupu duboku 20 metara zbog depresije?
Alo 26.10.2023
![Dve smrti U bunaru za 24 sata Skočila u rupu duboku 20 metara zbog depresije?](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Tragedija kakvu Paraćin ne pamti! Žena (34) iz sela Mirilovac pronađena je u bunaru punom vode, na dubini od 20 metara! Ona je uspešno izvučena iz okna, ali je nažalost, izgubila bitku za život u bolnici! Dan ranije u bunar je upao i starac (70), koji je preminuo na licu mesta.
Kako saznajemo, žena je pod misterioznim okolnostima upala u bunar, a prvi je primetio njen zet koji je odmah pozvao policiju, Hitnu pomoć i vatrogasce. Kada su dve vatrogasno-spasilačke ekipe stigle na lice mesta, utvrdili su da je žena koja se nalazila u bunaru živa i da uspeva da se održi na površini. Odmah se pristupilo operaciji spasavanja. - U akciji je korišćena oprema za izvlačenje iz dubina i nakon sat i po vremena akcija je uspešno završena i žena je