Zvezda povela penalom, odigrala akciju za špice, pa „bombom“ dotukla Javor: Povreda Hvanga zadaje glavobolju Milojeviću

Nova 30.03.2024  |  Autor: Dušan Marković

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Javor u Ivanjici u meču 27. kola Superlige Srbije sa 3:0.

Zvezda je pitanje pobednika rešila u razmaku od četiri minuta pri kraju prvog poluvremena kada je postigla dva od tri pogotka za trijumf. Javor se uglavnom koncentrisao na odbranu, uglavnom se solidno i branio, ali je nekoliko detalja ipak presudilo u korist prvaka Srbije. #related-news_1 Zvezda je u ovom meču povela iz jedanaesterca, posle čega joj je bilo lakše da preuzme inicijativu i rasterećenije krene napred ka golu protivnika i da sa još dva gola otkloni sve