Kako su dankine ubice premestile telo sa deponije, iako su bili osumnjičeni? Majorka Otović Pjanović odgovorila na pitanje koje muči javnost
Blic 08.04.2024
![Kako su dankine ubice premestile telo sa deponije, iako su bili osumnjičeni? Majorka Otović Pjanović odgovorila na pitanje…](https://nstatic.net/811/36260811tsuklh.jpg)
Majorka policije Bojana Otović Pjanović objasnila je gostujući u emisiji "Jasno. Kao dan!" na "Blic" televiziji kako su osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić tokom istrage premestili telo na drugu lokaciju.
Kako je majorka nedavno objasnila, Srđan Janković i Dejan Dragijević bili su osumnjičeni od drugog dana istrage, a odgovorila je na pitanje i kako su uspeli uprkos tome da u toku istrage premeste telo Danke Ilić sa deponije na drugu lokaciju? - Imali su pomoć. Jedan od njih se vratio osumnjičeni dva dana nakon događaja na divlju deponiju i premestio telo na drugu lokaciju. Mi smo 30. marta u službene prostorije doveli osumnjičene. Mi smo mislili da ćemo zapravo i