FK Radnički 1923 ostvario istorijski uspeh pred 10000 duša plasmanom u polufinale Kupa Srbije

iKragujevac pre 20 dana

Fudbaleri FK Radnički 1923 iz Kragujevca zabeležili su istorijski trenutak plasmanom u polufinale Kupa Srbije nakon pobede nad ekipom Novog Pazara rezultatom 3:1 na stadionu "Čika Dača". Ovaj trijumf pred 10,000 oduševljenih navijača predstavlja ne samo sportski uspeh, već i dokaz neumornog rada i posvećenosti tima.

Utakmica je bila ispunjena uzbuđenjem od samog početka, s obe ekipe koje su pokazale izuzetnu motivaciju da ostvare pobedu. Nakon nekoliko propuštenih prilika, fudbaleri Radničkog su preuzeli kontrolu nad mečom u 31. minutu, kada je Bevis postigao prvi gol nakon slobodnog udarca, dovodeći svoj tim u vođstvo. Samo tri minuta kasnije, Vidosavljević je sigurno realizovao penal, povećavajući prednost Radničkog na 2:0. Iako je ekipa Novog Pazara uspela da smanji