Бојана Јанковић сахрањена уз песму "Живео живот" Позната водитељка испраћена на вечни починак, Ивана плакала и гледала у небо, потресне сцене на гробљу!
Ало 26.04.2024

Водитељка Бојана Јанковић умрла је 19. априла, а данас је сахрањена на Новом гробљу у Београду уз песму "Вива ла вида", што у преводу значи "Живео живот"
Бојана Јанковић преминула је 19. априла и за собом оставила неутешну породицу, пријатеље и бивше колеге. Фото: Дејан Бриза Бивша водитељка Пинка сахрањена је данас на Новом гробљу. На њен испраћај на вечни починак поред породице дошао је и велики број јавних личности. Бојана је испраћена је уз песму групе Цолдплаи - "Вива ла вида", док је њена сестра Ивана певала стихове гледајући у небо. Њен бивши супруг Огњен Јанковић, у више наврата је грлио и љубио