Каква бахатост! Ево шта су Енглези одлучили пред полазак у Србију на мегдан Пиксијевим "орловима" у борби за Светско првенство!
Вечерње новости 08.09.2025

Фудбалска репрезентација Енглеске је пред свој долазак у Београд на мегдан "орловима" селектора Драгана Стојковића Пиксија у квалификацијама за Светско првенство донела једну несвакидашњу одлуку.
Фото: Профимедиа Наиме, изабраници немачког стратега Томаса Тухела - уопште неће тренирати на терену Маракане до самог меча са Србима. Иако је уобичајено да се "осети игралиште" на коме ће се одвијати важан, можда пресудан меч у борби за Мундијал, Енглези су одлучили да у Београду не тренирају. Већ - да по терену прошетају! Да, да прошетају. Чак су на ту своју шетњу позвали новинаре, који ће моћи неколико минута да снимају како се Енглези шетају по трави највећег
Додај Наслови.нет као Google извор











