"Умро је за два месеца од дијагнозе": Халидов пријатељ о његовим последњим данима у болници: "После Тита људи нису никога толико жалили"
Блиц пре 25 дана

Пријатељ Халида Бешлића, новинар Далибор Мрдић из Сарајева говорио о дружењу са легендарним певачем, али и о његовим последњим данима и борби са опаком болешћу.
- Моје пријатељство са Халидом је било наслеђено од мог оца. Мој отац се дружио са њим крајем 70-их и 80-их, а он је долазио код нас кући док сам ја још био клинац. Онда је почео рат. Халид је завршио у Немачкој, а мој отац на другом месту, а после је и преминуо. Мало после рата, ја сам почео да радим на телевизији и дошао сам у Сарајево да урадим интервју са Халидом. Размишљао сам да ли да му се јавим, прошле су године, многе ствари су се промениле, ко зна да












