Станивуковић о снимку са Ђајићем: „Дрога је требало да буде подметнута мени“
Недељник 19.11.2025

Председник Покрета „Сигурна Српска“ и градоначелник Бање Луке Драшко Станивуковић (ПДП) обратио се данас јавности испред Полицијске управе Бање Луке поводом објављеног снимка на којем се појављује Владо Ђајић са наркотицима, пише кликс.ба.
На снимку се виде Владо Ђајић и један мушкарац који је пред Ђајића ставио кесу с белом прашкастом материјом. На снимку се чује разговор о цифрама 30.000 и 40.000 еура, а Ђајић је све негирао. Подсетимо, након објављеног снимка, Ђајић је смењен с функције генералног директора УКЦ-а РС-а.Окружно јавно тужилаштво у Бањој Луци је формирало предмет због наведеног снимка. СТАНИВУКОВИЋ: „ТРПИМ ТОРТУРУ 5 ГОДИНА“ Један од оних који је објавио снимак је управо Драшко












