Томашевић: Јучер није било усташког поздрава, како то?
СЕЕбиз 03.02.2026

ЗАГРЕБ - Загребачки градоначелник Томислав Томашевић је одржао конференцију за медије дан након дочека рукометаша на Тргу бана Јелачића у Загребу.
Тисуће навијача дочекале су на Тргу хрватску рукометну репрезентацију, која је на Еуропском првенству у Данској, Норвешкој и Шведској освојила брончану медаљу. Хрватски рукометаши су на позорницу стигли око 18.40 сати превођени изборником Дагуром Сигурдссоном. Наступао је и Марко Перковић Тхомпсон. Подсјетимо, Град Загреб је прије пар дана организирао дочек, но није пристао на то да на Тргу наступи Тхомпсон, након чега је Хрватски рукометни савез одлучио да дочека












