Bivši princ Endru "sedeo sa đavolom, bio u neobičnom trouglu" Isplivali novi detalji o zastrašujućem i nenormalnom ponašanju kraljevog brata!
Kurir pre 4 sati | The Sun)

Bivši princ Endru je pao u nemilost javnosti nakon što je uhapšen u svojoj kući Vud Farm pod sumnjom za nedolično ponašanje tokom obavljanja javnih dužnosti u ime Krune.
Vest o hapšenju predstavljala je vrhunac teškog perioda za Endrua Mauntbaten Vindzora, naročito nakon novih otkrića iz objavljenih Epstajnovih dosijea. Endru je nekada bio poznat kao "kraljičin sin miljenik" i čak je smatran nacionalnim herojem zbog službe u Foklandskom ratu. Međutim, njegova povezanost sa Epstajnom i Maksvel pretvorila ga je u izvor neprijatnosti za britansku kraljevsku porodicu. Biograf Endru Louni ranije je opisao odnos između njih troje kao












