Кимих уверава да није намерно добио жути картон

Спорт клуб 11.03.2026  |  Аутор: Игор Јагличић
Кимих уверава да није намерно добио жути картон

Капитен Бајерн Минхена Џошуа Кимих рекао је да није намерно добио жути картон против Аталанте, како би се решио суспензије, пошто ће његов тим сигурно проћи у четвртфинале Лиге шампиона.

Везиста је добио жути картон због задржавања времена пре слободног ударца на крају Бајернове победе од 6:1 у Италији и биће суспендован за реванш меч у Минхену следеће недеље. Исто важи и за играча утакмице, Мајкла Олисеа, који је постигао два гола и имао једну асистенцију. Бајерн има довољно дубине у свом тиму да надокнади одсуство њих двојице у предстојећој реванш утакмици. Кимих и Олисе ће потом имати право да поново играју у четвртфиналу, где ће се Бајерн

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »