Кимих уверава да није намерно добио жути картон
Спорт клуб 11.03.2026 | Аутор: Игор Јагличић

Капитен Бајерн Минхена Џошуа Кимих рекао је да није намерно добио жути картон против Аталанте, како би се решио суспензије, пошто ће његов тим сигурно проћи у четвртфинале Лиге шампиона.
Везиста је добио жути картон због задржавања времена пре слободног ударца на крају Бајернове победе од 6:1 у Италији и биће суспендован за реванш меч у Минхену следеће недеље. Исто важи и за играча утакмице, Мајкла Олисеа, који је постигао два гола и имао једну асистенцију. Бајерн има довољно дубине у свом тиму да надокнади одсуство њих двојице у предстојећој реванш утакмици. Кимих и Олисе ће потом имати право да поново играју у четвртфиналу, где ће се Бајерн











