Новак о Звезди: "Немој, молим те..."
Б92 пре 28 дана

Новак Ђоковић је после победе на старту Ролан Гароса био расположен за разна питања, али не и за оно о Црвеној звезди.
Ђоковић је после победе над Перикаром у првом колу Ролан Гароса скратио конференцију за медије због тога што је било скоро 12 увече, али је и поред тога одговорио на бројна питања. Једно од њих је, када су на ред дошли српски новинари, било оно о кошарци. А чим се поменула кошарка... "Јао, пусти, немој само то... Нема нема нема више, изгубио сам све живце ове године за Звезду", рекао је Новак. Уследило је и питање о Олимпијакосу, шампону Европе. "За Олимпијакос












