Penjaroja posle još jednog porza od dubaija: Moramo da igramo dobro svih 40 minuta

Kurir pre 19 dana
Penjaroja posle još jednog porza od dubaija: Moramo da igramo dobro svih 40 minuta
"Čestitam Dubaiju na pobedi. Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, ali to nije bilo dovoljno. Nije dovoljno igrati dobro samo 32, 33 minuta. Na početku poslednje četvrtine smo se diskonektovali. Nismo kontrolisali našu odbranu u 'jedan na jedan' situacijama, nismo koristili faulove i oni su nas kaznili, posebno (Mfiondu) Kabengele. Na kraju smo u napadu igrali individualno i igrali loše. Za pobedu u ovakvim utakmicama potrebno je 40 minuta dobre igre, i to je bio

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »