Митрополит рашко-призренски Теодосије гласао у Грачаници ВИДЕО
Б92 пре 20 дана

Митрополит рашко-призренски Теодосије гласао је данас на изборима за скупштину привремених приштинских институција
Митрополит рашко-призренски Теодосије је своје грађанско право обавио на бирачком месту у ОШ "Краљ Милутин" у Грачаници. Скупштина привремених приштинских институција има 120 посланичких места, од којих је 10 загарантовано представницима Срба. Бирачка места биће отворена до 19 часова.












