Odbojkašice Srbije saznale loše vesti, evo kako naša reprezentacija stoji u Ligi nacija pred dolazak u Beograd
Telegraf pre 10 sati | Telegraf.rs

Nakon druge nedelje Lige nacija za odbojkašice i još tri turnira, odnosno nadmetanja u Nanđingu i Pasigu na Filipinima, selekcija Srbije upisala je dve pobede, uz šest poraza i predvodi karavan timova sa skorom 2-6.
Ekipa Zorana Terzića, čak četiri puta je izgubila u taj-brejku, zbog čega i ima 10 osvojenih bodova i zauzima 13. mesto, sa jako malim nadama da može do završnog turnira u Makau, na kom je Kina domaćin. Ispod našeg tima su sa 2-6 i Tajland, Ukrajina i Bugarska sa istim učinkom, a Dominikanska Republika i Francuska su na poslednje dve pozicije sa po 1-7. Poslednji tim ispada iz LN. Kada je u pitanju borba za završni turnir, pred takmičenje u Beogradu za desetak












