Brisel se oprašta od Starmera: Hvala ti, dragi Kire
Politika pre 4 sati

Fon der Lajen pohvalila Starmera posle ostavke
BRISEL- Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen zahvalila se danas britanskom premijeru Kiru Starmeru na, kako je rekla, doprinosu evropskoj i ukrajinskoj bezbednosti. „Mnogim liderima mogu biti potrebne godine da izrastu u državnika kakav si ti postao za samo dve godine. Evropska i ukrajinska bezbednost su snažnije zahvaljujući tebi. Hvala ti, dragi Kire”, napisala je ona na svom nalogu na mreži Iks, a nakon što je Starmer podneo ostavku i na mesto











