"Molila sam ga da se razvedemo", naša voditeljka iznenadila muža zbog viška kilograma: "Želela sam da patim"

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
"Molila sam ga da se razvedemo", naša voditeljka iznenadila muža zbog viška kilograma: "Želela sam da patim"

Voditeljka Milica Kon otvoreno je govorila o borbi sa viškom kilograma i promenama kroz koje je prošla kako bi se osećala zdravije i zadovoljnije svojim izgledom.

Danas ističe da vodi računa o ishrani, ali da sebi povremeno dozvoli i mali predah, naročito na putovanjima. Na društvenim mrežama podelila je fotografije iz Hrvatske, gde je boravila u hotelu i uživala u raznovrsnoj hrani. Na stolu su se našli i zdravi obroci, ali i slatkiši poput krofni, kao i jela bogata ugljenim hidratima kojima, kako kaže, ne može da odoli. - Osećam se bolje nego ikada. Dosta dugo radim na tome. Osim zbog zdravlja, odlučila sam da se vratim na

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »