Ana Brnabić udaljila dvojicu poslanika opozicije sa sednice

Danas pre 19 sati  |  Beta
Ana Brnabić udaljila dvojicu poslanika opozicije sa sednice

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izrekla je danas, na početku skupštinskog zasedanja, meru udaljenja sa sednice narodnim poslanicima Novog lica Srbije (NLS) Milošu Parandiloviću i Draganu Ninkoviću.

Ona je objasnila da je izrekla meru nakon što je utvrđeno da Parandilović nije bio prisutan u skupštini tokom zasedanja 17. juna, a za koju je kasnije zatražio isplatu platnih troškova, kao i da je Ninković istog dana koristio Parandilovićevu identifikacionu karticu kako bi mu, kako je rekla, pomogao u naplati putnih troškova. Brnabićeva je navela da se mera udaljenja primenjuje za narednih 20 dana zasedanja, odnosno dok se ne završi skupštinsko zasedanje ukoliko

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »