Jokić: "Grize me savest"; "Možda nisam zaslužio" VIDEO
B92 pre 2 sata

Nikola Jokić, košarkaš reprezentacije Srbije, razgovarao je sa predstavnicima domaćih medija tokom treninga pred FIBA prozore.
Srbija će najpre 2. jula igrati sa Švajcarskom u gostima, a onda i četiri dana kasnije sa Bosnom i Hercegovinom kod kuće. "Nadamo se da će ta utakmica koju imamo kod kuće biti pred punim tribinama. Voleli bismo da igramo pred našim ljudima. To je možda neka molba - da budu pune tribine", naveo je srpski košarkaš. Osvrnuo se na prethodno takmičenje – Evrobasket na kom je Srbiju eliminisala Finska. "Osećam grižu savesti zbog neuspeha koji smo imali na prošlom












