Jokić: Osećam grižu savesti zbog neuspeha na Evrobasketu
Nedeljnik pre 2 sata

Uoči FIBA kvalifikacionih prozora Nikola Jokić razgovarao je sa srpskim medijima i poručio je da želi povratak na pravi put sa reprezentacijom posle neuspeha na Evrobasketu, piše SportKlub.
Prošlog septembra Srbija je bila favorit za zlato, ali je ispala u osmini finala od Finske. „Osećam grižu savesti zbog neuspeha koji smo imali na prošlom takmičenju. Ne mogu kući da odem, da se kod kuće normalno ponašam, da me nije… ne mogu da kažem ’sramota’, ali eto – grize me savest i imam želju da vratimo košarku gde treba da bude“, rekao je Jokić novinarima u hali Aleksandar Nikolić. Selektor Dušan Alimpijević dao je kapitensku traku Nikoli Jokiću. „To je












