Alimpijević: Ne treba da otpišemo nijednog protivnika

Radio sto plus pre 1 dan
Alimpijević: Ne treba da otpišemo nijednog protivnika

“Ne vidim razlog da mi treba bilo koga da otpisujemo u ovim prozorima.

Pre svega, Srbija je ne tako davno gubila od te Švajcarske, prošli put smo imali zaostatak od 23 poena na poluvremenu, pa smo se uz karakter i ekstra potrošnju vratili i pobedili. Mi jesmo Srbija, mi jesmo košarkaška sila kojom se smatramo, ali ipak su nas prošlost i iskustvo naučili nešto drugo. Sa puno poštovanja moramo da uđemo u sve ove i sve naredne utakmice”, naveo je Alimpijević u razgovoru sa novinarima u beogradskoj hali “Aleksandar Nikolić”.

Povezane vesti »

Sport, najnovije vesti »