Mina Kostić izašla iz bolnice "Laza Lazarević" posle 23 dana! Kasper je uz nju, pevačica rekla samo dve reči

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Mina Kostić izašla iz bolnice "Laza Lazarević" posle 23 dana! Kasper je uz nju, pevačica rekla samo dve reči

Pevačica Mina Kostić danas je u popodnevnim satima puštena iz psihijatrijske ustanove "Dr Laza Lazarević", nakon nekoliko nedelja boravka u bolnici.

Po nju je došao njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper i njen brat, sa kojima je napustila klinuku i otišla kući. Tokom njenog boravka na psihijatriji, redovno ju je obilazio. Mina je nosila kačket i naočare na licu, nosila je crnu haljinu, a prilikom izlaska iz bolnice, pevačica je kratko prokomentarisala kako se oseća. - Dobro sam! - poručila je pevačica. Inače, kako se navodi, njen izlazak bio je planiran i ranije, ali je došlo do nepredviđenog zastoja

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »