Minu Kostić brat sve vreme pridržava po izlasku iz bolnice: Pevačica sva u crnom, ovaj detalj privukao pažnju

Telegraf pre 1 sat  |  Telegraf.rs
Minu Kostić brat sve vreme pridržava po izlasku iz bolnice: Pevačica sva u crnom, ovaj detalj privukao pažnju

Pevačica Mina Kostić danas je napustila psihijatrijsku ustanovu "Dr Laza Lazarević", nakon 23 dana provedenih na lečenju.

Po nju su došli verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i njena braća, koji su ušli u kliniku kako bi joj pomogli oko stvari i zajedno je izveli iz bolnice. Mina je iz ustanove izašla vidno raspoložena, a jedan od braće sve vreme ju je držao za ruku i pružao joj podršku. Po izlasku iz klinike kratko se obratila okupljenim medijima. - Odlično sam - rekla je pevačica. Nakon toga zajedno su se uputili ka automobilu i napustili bolnicu. Mina je bila obučena u crno

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »