Minu Kostić brat sve vreme pridržava po izlasku iz bolnice: Pevačica sva u crnom, ovaj detalj privukao pažnju
Telegraf pre 1 sat | Telegraf.rs

Pevačica Mina Kostić danas je napustila psihijatrijsku ustanovu "Dr Laza Lazarević", nakon 23 dana provedenih na lečenju.
Po nju su došli verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i njena braća, koji su ušli u kliniku kako bi joj pomogli oko stvari i zajedno je izveli iz bolnice. Mina je iz ustanove izašla vidno raspoložena, a jedan od braće sve vreme ju je držao za ruku i pružao joj podršku. Po izlasku iz klinike kratko se obratila okupljenim medijima. - Odlično sam - rekla je pevačica. Nakon toga zajedno su se uputili ka automobilu i napustili bolnicu. Mina je bila obučena u crno












