Мина Костић јуче у последњем тренутку враћена на клинику: Ево шта се данас дешавало пред излазак из "Лазе"
Телеграф пре 4 дана | Телеграф.рс

Певачица Мина Костић данас је напустила психијатријску установу "Др Лаза Лазаревић" након скоро месец дана лечења.
Иако је отпуст био планиран за јуче, певачица је била приморана да остане још једну ноћ због неочекиваног пада административног система. Након што јуче није успела да напусти клинику због техничких проблема, Мина је данас коначно завршила све неопходне процедуре за отпуст. Како пише Информер, систем у установи је у међувремену поново прорадио, те су све формалности обављене без икаквих потешкоћа, након чега је певачица несметано напустила болницу. Мину је при












