"Забринута је сестра": Комшилук Мине Костић развезао језик након њеног боравка у "Лази Лазаревић"
Мондо пре 4 дана | Ана Живанчевић

Певачица Мина Костић напустила је данас психијатријску установу "Лаза Лазаревић" у пратњи вереника Манета Ћурувије Каспера и своје браће.
Певачица је у болници провела 23 дана, а њено стање је забринуло јавност, а посебно њене најближе. Како би сазнали како се осећа њена сестра Биза и остали чланови породице, али и какво је тренутно здравствено стање познате певачице, домаћи медији су посетили насеље Ледине где је Мина Костић одрасла, док је још боравила у болници. На адреси где живи њена сестра, врата је отворио непознати мушкарац који је одбио да разговара са новинарима, па се претпоставља












